پایگاه خبری نوش آباد

شهر تاریخی نوش آباد در شمال کاشان با بیش از 12000نفر جمعیت و پیشینه تاریخی 7هزار ساله و بیش از 50 اثرتاریخی و باستانی ارزشمند و مهمترین آن معماری دست کن اعجاب انگیز زیر زمینی میباشد

معرفی آدرس جدید

دوستان خوب و عزیزی که به هر شکلی با عبور از موانع وارد این سایت می شوند باید عرض شود ادرس جدیدم به این شناسه راه اندازی شد و منتظر حضور سبزتان هستم.

www.nnb.persianblog.ir همیشه سبز و سرفراز باشید

وب سایت بالاهم را 25بهمن 1389مسدود کردند و آدرس های ذیل فعال شد.

www.nnd.persianblog.ir

www.pnnews.persianblog.ir

www.ugcn.blogfa.com


خود شکن

آینه گر عیب تو را بنمود راست .................خود شکن آینه شکستن خطاست


تصادف دو موتور سیکلت منجر به فوت

روز دوشنبه هفته جاری دو موتورسیکلت سوار در بلوار مرحوم آیت الله جلال زادگان نوش آباد به شدت برخورد و یکی از راکبین موتور سیکلت در دم جان داد.

زمانی که کمربندی نوش اباد تبدیل به بلوار شده شاهد چشم گیر تصادفات و حرکت در مسیر خلاف جهت خودروها و موتورسیکلتهایی هستیم که بعضا با سرعت سرسام آوری در خلاف مسیر جهت و در مسیر عبور ممنوع حرکت نموده و شاهد بروز تصادفهای جرحی و منجر به فوت بوده ایم.

برای اینکه مسیر را کوتاه کنیم بعضی رانندگان به خود اجازه می دهند تا با مخاطره انداختن جان شهروندان در مسیر خلاف جهت وارد مسیر عبور ممنوع و با این اقدام خود ایجاد صحنه های خطرساز و سلب آسایش دیگر همشهریان را فراهم می نماید.

راکب موتورسیکلت مقابل با سرعت سر سام اوری از بریدگی به سمت خلاف جهت و ورود به بلوار و سد کردن مسیر با فرد فوت شده به شدت برخورد ولی هیچ جراحتی بدنش بر نمی دارد ولی طرف مقابلش با وارد شدن لطمات و جراحات سخت بر بدنش و سرش با خونریزی مغزی در دم جان سپرد.


آزادی راننده اتوبوس پس از 11ماه

راننده اتوبوسی که حامل زائران سوریه بود و سال گذشته در ترکیه با خودروی سواری حامل 5شهروند ترک برخورد و هر 5 سرنشین کشته شدند این راننده نوش ابادی به جرم قتل غیر عمد در زندان ترکیه بسر می برد تا اینکه با اختیار وکیل و پیگیری های زیاد توانست بی گناهی خود را اثبات و ثابت شد که سرنشینان و راننده خودرو سواری مشروبا الکلی مصرف و حالت غیر عادی داشتند و مهدی فتاحی نوش ابادی با تحمل 11ماه حبس در زندان ترکیه با صدور رای دادگاه ترکیه آزاد و به آغوش خانواده اش بازگشت.


واگذاری و بهره برداری از سالن سرپوشیده شهرداری

آقای مهدی سالکیان با سابقه ورزشی در لیگهای برتر شهرستان کاشان و آران وبیدگل توانست امتیاز بهره برداری  سالن سرپوشیده شهرداری را به مدت ١سال و ماهانه اجاره ٠٠٠/٣٠٠/١تومان را تحویل بگیرد.بهره برداری این مجموعه عملاً از اول تیرماه با تقاضای ٣٠تیم فوتسال در ٣شیفت صبح و بعد از ظهر و شب ویژه برادران و خواهران شروع به کار نمود.

از جمله مشکلات این مجموعه عدم سیستم سرمایشی که مبلغی بالغ بر ۵٠میلیون تومان هزینه در بردارد می باشد که باید توسط شهرداری تامین شود.