پایگاه خبری نوش آباد

شهر تاریخی نوش آباد در شمال کاشان با بیش از 12000نفر جمعیت و پیشینه تاریخی 7هزار ساله و بیش از 50 اثرتاریخی و باستانی ارزشمند و مهمترین آن معماری دست کن اعجاب انگیز زیر زمینی میباشد

مراسم معارفه شهردار جديد نوش آباد

رئیس میراث فرهنگی کاشان در نوش آباد

شب گذشته ریاست جدید اداره میراث قرهنگی کاشان مهندس حسنی مقدم با حضور در جمع نماز گزاران مسجد کهن و تاریخی نوش آباد و با ایراد سخنرانی سپس از بنای با شکوه مجموعه مسجد جامع دیدن نمود.

ایشان در سخنرانی اش اشاره به اینکه ما باید زمینه حضور گردشگران خارجی را به ایران فراهم نماییم و آنها را تحت تاثیر فرهنگ کهن ایرانی قرار دهیم نه اینکه آنها بر فرهنگ ما تاثیر بگذارند و در این خصوص باید فرهنگ سازی شود.  

ایشان؛شهر زیر زمینی(اویی) نوش آباد را یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری منطقه نامیدند.             

در پایان ایشان فرمودند اگرم افرادی که در زمینه گردشگری در این شهر فعالیت دارند به ما معرفی نمایید تا با ایشان صدور مجوز بخش خصوصی را صادر نماییم.در پایان زمانی را هم در کتابخانه مسجد با هیئت امنا آن جلسه ای بر گزار شد.

                                                       

انتصاب شهردار جدید شهر نوش آباد

امروز ساعت ۱ بعداز ظهر طی مراسمی در کتابخانه عمومی شهر با حضور مسئولین استانداری و فرمانداری و دیگر ادارات و جمعی از مردم شهر حکم انتصاب مهندس عطایی شاد توسط مدیر کل شهر و روستایی استانداری استان اصفهان قرائت شد.از فردا رسما ایشان به عنوان شهردار جدید مشغول انجام وظیفه می نماید.