موروثی بودن رياست و رابطه حاکم بر ضابطه

نماينده كاشان ازتاخيردرانتصاب مديريت ميراث فرهنگي اين شهرستان انتقاد كرد

كاشان ، خبرگزاري جمهوري اسلامي ‪۸۶/۰۲/۰۱‬

داخلي. سياسي. مجلس شوراي اسلامي. نمايندگان
نماينده مردم شهرستان‌هاي كاشان و آران و بيدگل در مجلس شوراي اسلامي از تاخير و بلاتكليفي درانتصاب مديريت‌ميراث فرهنگي،صنايع دستي و گردشگري اين منطقه انتقاد كرد.

مهندس "اصغر گرانمايه پور" روز شنبه در جمع خبرنگاران افزود: زيبنده اين منطقه نيست كه‌امور ميراث فرهنگي آن با بيش ازيك هزارو ‪۲۰۰‬اثرتاريخي نزديك به يكسال بدون مدير باشد.

وي اظهار داشت:تنها در نوروز امسال بيش از يك ميليون و ‪ ۲۰۰‬هزار مسافر و گردشگرازآثار و ابنيه تاريخي و جاذبه‌هاي طبيعي اين شهرستان ديدن كردند.

وي شهرستان كاشان رابه‌لحاظ تنوع درآثارتاريخي،ميراث فرهنگي و جاذبه‌هاي گردشگري يكي از قطب‌هاي گردشگري كشوردانست وخواستارتسريع در انتصاب مديريت ميراث فرهنگي اين شهرستان شد.

نماينده مردم كاشان در مجلس شوراي اسلامي در ادامه ازتخصيص اعتباراتي به چند طرح ورزشي در اين شهرستان خبر داد.

وي تصريح كرد:درنشست با علي آبادي معاون رييس جمهور و رييس سازمان تربيت بدني كه فرمانداركاشان نيزحضور داشت، مصوب شد،‪ ۱۰۰‬ميليون ريال براي تامين بخشي از نيازهاي ‪۱۰‬واحدزورخانه شهرستان‌هاي كاشان و آران و بيدگل اختصاص يابد.

عضوكميسيون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس شوراي اسلامي خاطرنشان كرد: در اين نشست همچنين مبلغ ‪ ۷۰۰‬ميليون ريال هم براي آماده‌سازي ‪ ۱۳‬زمين ورزشي فوتبال در روستاهاي كاشان اختصاص يافت.

وي همچنين خواستار تسريع در ادامه عمليات و تكميل طرح آبرساني زاينده- رود به كاشان و اكتشاف چاه‌هاي نفت و گاز در شهرستان آران و بيدگل شد.

وي، تصويب منطقه ويژه اقتصادي كاشان، تبديل اين شهرستان و شهرستان‌هاي مجاور به استان، حل مشكلات صنايع ريسندگي و بافندگي و تصويب قطب گردشگري كاشان و آران و بيدگل را از ديگر نيازهاي مردم اين منطقه برشمرد. ك/‪۳‬ ‪۵۴۶/۵۵۴/۵۶۲‬

/ 2 نظر / 8 بازدید
ستاری

استان شدن خيلی از مشکلات را حل ميکند خوشحالم که نماينده مردم هم به فکر هست .

اميرحسين

من بر خلاف جناب ستاری معتقدم که استانی شدن در حال حاضر و با شرايط موجود قوزبالاقوز است.وقتی يک اداره يکسال بدون رييس می ماند چگونه توقع استان شدن داريد؟