تصویر خاطره انگیز

تصویری که درسال ١٣٨١برای اولین بار در تاریخ عمر این معماری گرفته شد خاطراتی مخاطره انگیز را برایم زنده می کند ورود از چاهی که هم برق ٢٢٠ولت برای تامین روشنایی اش برده بودم هم گاز آبهای داخل چاه که مرا گرفتار خود کرد.و نبود امکانات مناسب تنفسی و حفاظتی به هر حال دلی به دریا زدم و برای اولین بار وارد این فضاهای اسرار آمیز شدم و به تهیه فیلم از اویی ها اقدام کردم که با دست پر و تهیه ۵دقیقه فیلم از ١٢زیر زمین بیرون آمدم و حرفهایم را مستند منتشر کردم.

از سطح اطاقها تا سقف از١٨٠سانتی متر ارتفاع فقط ۶٠سانتی متر آن خالی و بقیه با رسوبات سیل و آبهای فاضلابها پر شده بود.ورود از دریچه چاهی که انسان به سختی از آن عبور می کند و هیچ دستگاهی برای تامین هوا وجود ندارد و حتی هیچ کسی از ورودم به ١٢متر زیر زمین اطلاع نداشت ریسک بزرگی بود.در ٢مرحله خفگی و برق گرفتگی در آن فضای خیس و مرطوب یادش به خیر خدا خواست و خدا کمک کرد و همیشه می گویم ریسمانی بر گردنم انداخته است دوست /هرکجا می کشدم آنجا نکوست

از آن زمان تا الان هر ایران دوستی با دیدنش ابراز افتخار شکوه و بالندگی کرد برای من بس به خطراتش می ارزید.هر چند حق الکشف و ثبت کشفش را کارمند میراث کاشان خورد.

بیستون را عشق کند و شهرتش فرهاد برد/رنج گل بلبل کشید و حاصلش را باد برد

/ 3 نظر / 11 بازدید
راه های کسب درآمد از اینترنت

درود به شما دوست عزیز وبلاگ زیبا، مفید و پر محتوایی دارید.لینک وبلاگ شما را با نام پایگاه خبری نوش آباد در پیوند های وبلاگ خود قرار دادم. خوشحال میشم شما هم مارا بانام راه های کسب درآمد از اینترنت لینک کنید. قبلاً از همکاری شما صمیمانه ترین سپاس ها را داریم

هستی

با سلام.وبلاگ بسیار زیبا و مفیدتون رو مطالعه کردم.ممنون به وبم سر زدید. اگر مایل هستید می تونید لینک باکس گردشگری_جهانگردی_ایرانگردی وبلاگ مدیریت جهانگردی رو در وبلاگ خود قرار بدید تا هم آمار بازدید وبلاگتون بالا بره و هم دوستان بیشتری پیدا کنید. برای این کار: 1.کد لینک باکس رو که در انتهای وبم در لینک باکس،در قالب وبلاگ خود قرار بدید. 2.درهمان لینک باکس بر روی ارسال لینک جدید کلیک کنید و اطلاعات خود را وارد کنید. 3.در قسمت نظرات وبلاگم اعلام کنید که می خواهید لینک شوید. 4.در اولین فرصت وبلاگتون در لینک باکس لینک می شود. منتظرتون هستم. هستی_وبلاگ مدیریت جهانگردی (گردشگری_جهانگردی_ایرانگردی)

احمد

با سلام در این راه موفقیت شما را ارزومندم سرسبز و شاد باشید