رئيس جمهور در کاشان

روز شنبه شهرستان کاشان و آران بیدگل میزبان رئیس جمهوری اسلامی ایران جناب دکتر احمدی نژاد خواهد بود.در دیدار با مردم کاشان به مدت ۴۵ دقیقه در میدان جهاد کاشان و در شهرستان آران و بیدگل در ورزشگاه تختی شهر آران و بیدگل حاضر می شوند و در آران و بیدگل ساعت ۱ بعداز ظهر روز شنبه در بین مردم سخنرانی خواهند نمود.منتظر تازه ترین خبرها همراه با تصاویر تا روز شنبه باشید.

خبر از سایت ایرنا

رئيس جمهوري امروز به شش شهرستان استان اصفهان سفر مي‌كند

اصفهان ، خبرگزاري جمهوري اسلامي ‪۸۶/۰۳/۰۵‬

رئيس جمهوري در سومين روز بيست ونهمين سفر استاني خود به استان اصفهان، طبق برنامه‌اعلام شده روز شنبه با مردم شش شهرستان اين استان ديدار خواهد كرد..

دكتر احمدي نژاد قرار است امروز ابتدا به نائين در شرق استان اصفهان سفر كند و سپس در جمع مردم شهرستانهاي اردستان ، نطنز، آران و بيدگل ، كاشان و برخوار و ميمه حضور يابد.

رئيس جمهوري روز گذشته ميهمان مردم غرب استان اصفهان بود و با اهالي شهرستانهاي گلپايگان، خوانسار، فريدن ، فريدونشهر و چادگان استان اصفهان و شهرستان كوهرنگ استان چهار محال و بختياري ديدار كرد.

دكتر احمدي نژاد شب گذشته نيز با منتخبين و مديران استان اصفهان ديدار و گفت و گو كرد.

دكتر احمدي نژاد روز پنجشنبه در نخستين روز بيست و نهمين سفر استاني خود با مردم شهرستانهاي اصفهان و فلاورجان و خانواده‌هاي شهدا، ايثارگران و جانبازان اصفهان ديدار كرده بود.ك/‪۲‬

/ 0 نظر / 5 بازدید