شهردار جديد نوش آباد تعيين گرديد

چند ماه قبل از تحویل و تحول شورای شهر ؛در پی انتصاب شهردار جدید رایزنی هایی صورت گرفت و از گزینه های متعدد آقای عطایی شاد به عنوان شهردار شهر نوش آباد انتخاب گردید.ایشان مسئولیتهایی قبل از این که شهردار نوش آباد شوند داشته از جمله:

۱-چهارسال به عنوان معاون امور مالی شهرداری کاشان۲-چهارسال معاون شهرداری شاهین شهر۳-دوسال به عنوان شهردار شاهین شهر۴-به مدت ۲ سال در سمت معاون اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان۵-بمدت ۵/۱مسئول سازمان رفاهی تفریحی کاشان۶-۱سال هم مسئولیتی در فرهنگسرایی در تهران  و در حال حاضر هم شهردار شهر مشکات(مشکان) مشغول انجام وظیفه بوده است.ایشان حدودا ۴۵ سال سن دارد.

اعضاء جدید شورای اسلامی شهر نوش آباد به شرح ذیل به مدت ۴ سال انتخاب گردیدند

۱-سید جواد سیدی با ۲۹۷۵ رای نفر اول

۲-محمود ساجدی نفر دوم

۳-حمید سقایی نفر سوم

۴-محمد خداداد نفر چهارم و ۵- محمد تقی نزادی نفر پنجم و ۲ نفر به عنوان الالبدل مهندس محسن تقدیری و علی طاهری به ترتیب نفر اول تا هفتم

در رای گیری بین ۵ نفر عضو اصلی شورا محمود ساجدی با اجماع رای ۳به ۲ به عنوان رئیس  شورای شهر و سید جواد سیدی به عنوان نائب رئیس به مدت ۲ سال تعیین گردیدند

/ 5 نظر / 3 بازدید
ستاری

با توجه به سوابق و سن معلوم ميشود شهردار خوبی را اعضای شورای شهر نوش آباد برگزيده اند .و معلوم ميشود اعضای شورای شهر هم انسانهای دانشمند و دلسوزی هستند . مبارک باشد.

اميرحسين

با تشکر از حضرتعالی جهت ارائه سوابق آقای عطايی شاد و آرزوی موفقیت ایشان در مسئولیت محوله جدید.موفق باشيد.

mojtaba

واقعا خيلي نامرديه نه؟؟؟؟!!! به عنوان يه بچه محل باهات احساس هم دردي مي كنم. اميدوارم شوراي شهر جديد براي پيشرفت شهر تلاش بيشتري بكنه (محله بازيم تو كار نباشه)

جوابیه مدیر سایت به مجتبی اربابی

تو مو ميبينی و ما پيچش مو تو ابرو ما اشارت های ابرو .هر چی هست بساطهای محله بازی زير سر اين کچلهاست .راستی خدمت تمام شد!!!! غمت نباشه دردی نيست که بخواهی همدردی کني اگه بابات نرفت شورا دايتون که شده رييس شورا برای تو که بد نيست برای ما هم کلی سوژه خبريه. مرد را دردی اگر باشد خوش است ....درد بی درمان علاجش آتش است.به جای اون آدرس وبلاگ من در آوردی يه هنری به خرج می دادی برای خودت وبلاگ طراحی می کردی.موفق باشید

HERKOOL

با سلام به شما دوست عزيز شما ميتوانيد از انجمن هاي سايت ما بازديد نماييد و از مطالب آن بصورت كاملا رايگان استفاده كنيد. در صورت تمايل در انجمن ها عضو شده و دانسته هاي خود را در اختيار هموطنان ديگر قرار دهيد و يا از ديگران سوال كنيد. به اميد ديدار شما در انجمن هاي ما با آدرس: http://forum.dreamultra.com و بازديد از سايت رسمي دريم اولترا با آدرس: http://www.dreamultra.com/ موفق و سربلند باشيد.