بدسليقگي مسئولان آبفاي قم باعث ناراحتي مردم شد

اقدام تعجب‌برانگيز مسئولان آبفاي قم (آب و فاضلاب قم) در انتشار آگهي‌هايي براي صرفه‌جويي در مصرف آب در پشت قبوض آب شهروندان، موجي از نارضايتي و ناراحتي را در ميان طلاب، روحانيون و متدينين قم پديد آورده است.

به گزارش خبرنگار «بازتاب»، مسئولان آبفاي قم در پشت طرح جديد قبوض آب، براي توضيح مزيت‌هاي دفن فاضلاب (تصفيه) عكسي را چاپ كرده‌اند كه جاي بسي تأمل دارد!

687474702s7777772r62617n7461622r636s6q2s746q702s75706p6s61642s33393339382r6n7067

تعبير برخي مردم از ديدن اين عكس آن است كه خروجي اماكني نظير مساجد و بالاخص فيضيه (در شكل اين گلدسته صرفا گلدسته مشهور حرم در پشت مدرسه فيضيه است) به جاي علم و فضيلت، فاضلاب است كه حضرات دولتي آن را تصفيه كرده و بهينه شده به مردم تحويل مي‌دهند.

مسئولان آبفا نه تنها تاكنون اقدام به جمع‌آوري اين قبوض ننموده‌اند، بلکه اعلام کرده‌اند طرح قبوض را تا پايان يافتن آنها تعويض نخواهند كرد.
گفتني است، قبض‌هاي آب قم به دليل طراحي و چاپ همين طرح، با حدود يك ماه تأخير به دست مردم رسيده است.

قبوض آب قم توسط سازمان بازرسی استان قم جمع آوری شد.
يک مقام مسول در گفت‌وگو با خبرنگار بازتاب با بيان اين که اقدام تعجب‌برانگيز مسئولان آبفاي قم (آب و فاضلاب قم) در انتشار آگهي‌هايي براي صرفه‌جويي در مصرف آب در پشت قبوض آب شهروندان، موجي از نارضايتي و ناراحتي را در ميان طلاب، روحانيون و متدينين قم پديد آورده بود، گفت: سازمان بازرسی استان قم در پی این اعتراضات و جریحه دار شدن احساسان مردم متدین قم از ادامه روند توزیع قبوض آب جلوگیری کرده و قبوض توزیع شده را نیز جمع آوری کرد.
وی گفت : این اقدام توسط سازمان بازرسی قم در حالی صورت گرفت که مدیر عامل شرکت آبفای( آب و فاضلاب) قم در ماموریت خارج از کشور(چین) به سر می‌برد و معاون وی نیز در مرخصی می باشد.

گفتنی است: آبفاي قم در پشت طرح جديد قبوض آب، براي توضيح مزيت‌هاي دفن فاضلاب (تصفيه) عكسي را چاپ كرداند كه جاي بسي تأمل دارد.

/ 0 نظر / 5 بازدید