انتصاب رياست جديد ميراث فرهنگی کاشان

ریاست محترم اداره میراث فرهنگی کاشان و آران و بیدگل منصوب شد.

آقای مهندس حسنی مقدم استاد دانشکده شهید رجایی کاشان طی مراسمی روز گذشته به عنوان ریاست اداره میراث فرهنگی کاشان منصوب و رسما کار خود را آغاز کرد.

چند سالی بود که ریاست اداره قانونا تحویل امینیان بود و با حفظ سمت مدیر میراث فرهنگی اصفهان هم بود .این خلا مدیریتی در سیستم اداری مشکلات عدیده ای را به بار آورده بود و موجب نارضایتی مردم و تاخیر در مراحل اجرایی سیستم بود.نهایتا امینیان به مدت کوتاهی سمت معاونت حفظ و احیا سازمان و هیچ گاه حاضر به تحویل دادن پست ریاست کاشان به مدیر دیگری نبود که نهایتا با موضع گیری های شایسته نماینده محترم مردم کاشان در مجلس مهنس گرانمایه پور و پیگیری های  متوالی دیروز شاهد تحویل و تحول این میزموروثی بودیم.قبل از حسنی مقدم حکم انتصاب چند نفر دیگر برای مدیریت میراث کاشان صادر شده بود که امینیان حاضر به تحویل دادن این پست نبود.امید است آقای حسنی مقدم به طور شایسته و با درایت از پتانسیل های بالقوه گردشگری کاشان سازگار با فرهنگ این خطه تاریخی برنامه ریزی و به حل مشکلات گذشته بر آید.

/ 2 نظر / 3 بازدید

آقای امينيان هيچ گاه توسط ارباب رجوع به ميراث کاشان روءيت نشد و فرصتی برای انجام امور میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی نداشتند. در عوض برای انجام کارهای ديگر از جمله تملک کردن کاروانسرای مرنجاب وقت خوبی گذاشتند و نتیجه گرفتند

اميرحسين

اميدوارم ايشان ديگر آرانی نباشند چه مستقيم و چه غير مستقيم! کاشان بدجوری دارد از قافله ميراث فرهنگی و گردشگری عقب می افتد.