سایت طاووس بهشت آران و بیدگل هک شد

در ادامه جنگ هکرهای وهابی و شیعه - سایت اینترنتی طاووس بهشت متعلق به کانون فرهنگی هنری امام زمان(عج) شهرستان آران وبیدگل بوسیله عوامل خود فروخته فرقه ضاله وهابیت هک شد . درسال گذشته سایت طاووس بهشت فعال ترین سایت مذهبی استان اصفهان بود.

لینک خبر

این اقدام زشت و رذیلانه نشان از عجز و ناتوانی وهابیون کور دل و نشانه بارزی از صلابت و ایستادگی دوستان فعال در وب سایت طاووس بهشت  می باشد.
هک کردن سایتی فعال در شهرستان آران و بیدگل توسط و هابیون نشانه بازتاب گسترده مطالب و تفکر شیعی این عزیزان و زجر دادن این فرقه نا بخرد است.
همانطور که این شهرستان در طول جنگ تحمیلی نشانه بارز افتخاراتش شهداو جانبازان و ایثارگران و رزمندگانش می باشد.هدف قرار دادن این سایت برای از کار اندازی نشانه حضور بچه های فعال این شهر در مبارزات الکترونیکی شیعه با جهان کفر می باشد .مطمئن باشید این اقدام در وحله اول افتخار است و در مراحل بعد هشدار و آمادگی و انسجام و زدن ضربات متقابل به این اجانب.خدا با صابران است

/ 1 نظر / 8 بازدید
نعمت الله قبایی آرانی

دوستان و همرزمان گرامی در پایگاه خبری شهر نوش آباد باسلام و عرض ادب از اطلاع رسانی شما صمیمانه سپاسگزاریم همرزمان شما در گروه فنی و طراحی سایت طاووس بهشت با عزمی جدید بزودی با ارائه نسخه جدید سایت مشت محکمی به دهان وهابیت و همدستان انان خواهند کوبید به امید ظهور آقا امام زمان نعمت الله قبایی آرانی مدیر سایت طاووس بهشت