استقبال خانواده های کاشانی از دشت گشت خانوادگی در کویرنوش آباد

در ادامه فعالیتهای امور ورزش سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان صبح دیروز سه شنبه 19 آذرماه بمناسبت عید سعید قربان همایش دشت گشت خانوادگی این سازمان با همکاری  شرکت جهان مسافر و سازمان اتوبوسرانی کاشان برگزار و بیش یکهزارو 300 نفر از خانواده های کاشانی مسافت 5 کیلومتری محور شهرنوش آباد تا محل زیارت فیض آباد نوش آباد را پیاده روی کردند .
دشت گشت خانوادگی سازمان که با استقبال خوب خانواده های کاشانی همراه بود امور ورزش سازمان رفاهی تفریحی شهرداری از خانواده های شرکت کننده در محل زیارت فیض آباد صبحانه را با حلیم گرم پذیرایی کرد .  
در حاشیه این همایش مهندس خاکسار مدیرعامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان  برنامه های ورزش همگانی سازمان را در بحث کوهگشت و دشت گشت های خانوادگی را مثبت ارزیابی کرد و گفت : استقبال خانواده از برنامه های ماهیانه دشت گشت و کوهگشت خانوادگی و نظر سنجی های بعمل آمده از خانواده های کاشانی نشان از برآاورده شدن  70 درصد از انتظارات مردم از برنامه های ورزشی سازمان است .
مدیر سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان کوهگشت و دشت گشت را برناهه ای سمبلیک از سوی سازمان رفاهی تفریحی را نیاز شهروندان در بحث ورزش و تفریحات سالم   دانست و اعتبارات تخصیص داده شده در این بخش را جوابگوی نیازهای مردم ندانست و افزود : با توجه به استقبال خانواده ها و استمرار و افزایش برنامه های گوهشگت و دشت گشت بصورت هفتگی نیازمند اعتباری بیشتری است  .
به گفته وی چنانچه برنامه منظم هفتگی برای برگزاری دشت گشت ها و کوهگشت های خانوادگی باشد با استقبال بیشتر مردم روبرو خواهد بود .
مهندس خاکسار با تقدیر از پرسنل زحمت کش امور ورزش سازمان رفاهی تفریحی گفت : برگزاری برنامه های کوهگشت و دشت گشت  کار طاقت فرسا و سنگینی در بحث ورزش سازمان است که با توجه به کمبود شدید نیرو برگزار می شود.
مدیرعامل سازمان رفاهی تفریحی همچنین از توسعه برنامه های ورزشی خانوادگی در آینده نزدیک خبرداد و افزود : برگزاری چنین برنامه های ورزشی همگانی ضمن اینکه اقدامی فرهنگی ، مذهبی و ورزشی  است با کمترین هزینه نسبت به دیگر برنامه های ورزشی برگزار شود .
منبع خبر:پورتال خبری کاشان

/ 0 نظر / 8 بازدید